העולם שלנו הוא עולם דינאמי אשר משתנה כל הזמן, כאשר יש לנו את הגרסה האחרונה, הגיע הזמן לשדרג.

פיטאיה, הוקמה על בסיס נסיון של למעלה מעשור בתחומי השיווק השונים, וכן בכל תחומי השיווק אונליין. פיטאיה היא חברה שמבינה לעומק את הצרכים של הלקוחות שלה. אנחנו מתייחסים לשיווק של לקוחותינו, כאילו שיווקנו את עסקנו הפרטי. אנחנו מביאים שילוב מנצח של ידע וניסיון, עם המון יצירתיות והכרת הטכנולוגיות השונות וכל זה על מנת לספק מוצר מנצח.

הצוות המוביל:

בן ראול מייזלbenיזם עם ותק של מעל לעשור בתחום המסעדנות ואתרי איקומרס. מנהל שיווק ומכירות עם ניסיון עשיר בייחוד ברשתות חברתיות. בעלים של חברת פנאטיקו ישראל המשווקת בישראל פריטי אספנות חתומים ע"י כוכבי הספורט המובילים בעולם. בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה.
עמית חלאווה-אלוןamitבעל נסיון עשיר של למעלה מ-20 שנים בתחומי טכנולוגיה מגוונים. ניהל מחלקות פיתוח של מספר חברות. בעל הכרות מעמיקה עם תחום האינטרנט. בעל ראייה מרחבית עם אוריינטציה עסקית-טכנולוגית. מעורב בחברות ופרוייקטים בתחום האינטרנט, שותף בחברת אימונומי אשר מספקת פתרונות פרסום לאתרי תוכן מובילים בעולם. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב.
אורן דרורoren-1.jpgיזם עם מעל 20 שנה בתחום העסקים, מנהל מנוסה בכל ההיבטים של הקמת עסקים, תפעול,מימון וניהול. בעל רקע בפיתוח תוכנה. מלווה ומזהה פוטנציאל בנכסים עסקיים על מנת למקסם את מטרות הארגון. במהלך 18 השנים האחרונות מעורב בחברות ופרוייקטים בתחום האינטרנט, שותף בחברת אימונומי אשר מספקת פתרונות פרסום לאתרי תוכן מובילים בעולם. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בניהול סיכונים פיננסיים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.